Polska naj – Wydawnictwo Dwukropek


Share the joy
  • 27
  •  
  •  

Polska naj – Wydawnictwo Dwukropek

Zbliża się weekend. Za oknem widać już pierwsze oznaki wiosny. Z szaf znikają zimowe kurtki i rękawiczki, a nas coraz bardziej ciągnie ku przygodzie. Przychodzi jednak mały dylemat. Gdzie moglibyśmy wyruszyć. Szkoła, praca i ograniczone dni urlopowe, wszystko nagle układa się przeciwko naszym planom… A może nie do końca? Może by tak ruszyć w Polskę razem z książką Wydawnictwa Dwukropek – Polska naj.

Polska naj – Wydawnictwo Dwukropek

Polska jest naj

Większość osób kojarzy podróże z koniecznością dalekich wyjazdów. Większość uważa, że zwiedzanie najbliższych okolic lub tych trochę dalszych nie jest atrakcyjne i z pewnością nie może przynieść doznań rodem z egzotycznej plaży. Nic bardziej mylnego. Książka „Polska naj” Wydawnictwa Dwukropek, to niezwykły przewodnik dla aktywnej rodziny. Z pewnością mali czytelnicy jak i ci trochę starsi znajdą tu inspirację do weekendowych i nie tylko- wypraw w Polskę.

Polska naj - wydawnictwo dwukropek

Polska naj – spis treści

Ruszaj w Polskę

Zanim ruszysz w drogę. Warto zastanowić się, co chcemy zobaczyć. Może spotkanie ze zwierzętami? Afrykarium, Żubry, a może chcesz poczuć się jak w Narnii i nakarmić jelenie lud daniele kroczące między twoją rodziną na wolnym wybiegu? Nic Prostszego. Odpowiedni rozdział w książce przedstawi Ci ciekawe miejsca, w których bez problemu będziesz mógł obcować ze zwierzętami.

Jeśli w waszej rodzinie jest łasuch również znajdzie coś dla siebie. W książce znajdziemy dział „Smaczne i pyszne”. Ale niech Was nie zmyli tytuł, to nie przewodnik po najciekawszych restauracjach, lecz po miejscach, w których można dotknąć i spróbować historii jak w Żywym Muzeum Piernika w Toruniu.

Polska naj – Złoty Stok

Nam bardzo przypadł do gustu dział „Cztery Żywioły”. Został on podzielony jak sama nazwa wskazuje na cztery żywioły. My za każdym razem wybieramy z dziećmi wyliczankę, która wskazuje nam, z którego żywiołu tym razem będziemy wybierać miejsce do zwiedzania i tym samym już jest pomysł na rodzinną wyprawę. Może padnie na Wodę i wybierzemy się do Hydropolis we Wrocławiu, a może na ogień i wybierzemy się do Muzeum Ognia w Żorach.

Polska naj – Cztery Żywioły

Rodzinna zabawa w planowanie wyprawy z przewodnikiem POLSKA NAJ jest naprawdę ekscytująca – zapewniam Was. Nasze dzieci z niecierpliwością czekają na planowanie kolejnego wyjazdu i zwiedzania ze swoją książką.

Polska naj na weekend

Nie da się opisać wszystkich ciekawych miejsc i działów, jakie skrywa w sobie pozycja wydawnictwa Dwukropek. Możemy Was jednak zapewnić, że każdy znajdzie w przewodniku coś dla siebie. Dodatkowo książka jest według nas bardzo ładnie wydana, zawiera mnóstwo zdjęć, przyjemny w dotyku papier i oczywiście zawartość merytoryczna w postaci niezwykle ważnych informacji o ciekawych miejscach.

Grunwald

Uważam, że z pewnością przyda się na jesienne, czy zimowe wieczory, aby spokojnie w zaciszu fotela z ciepłym kakao zaplanować wspólnie wiosenne wyprawy. Życzymy udanej przygody w ciekawych miejscach w Polsce!!

Pominiki

Co ciekawe książka prócz porządnej garści informacji zwiera też ciekawe zadania dla dzieci. W deszczowy dzień z pewnością będą chętnie sięgały po tą książkę chłonąc przy okazji wiedzę o najciekawszych zakątkach i miejscach naszego kraju. Polecamy!


Share the joy
  • 27
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *