Patronite – zostań naszym Patronem


Share the joy
  • 34
  •  
  •  
  •  

 

Dużo się u nas ostatnio dzieje. Dzięki zaufaniu wydawnictw książkowych pojawił się nowy dział związany z recenzją książek. Nasiliła się nam liczba wyjazdów z końcem roku po dość ciężkim okresie związanym z przymusową przerwą w podróżach – moje złamanie ręki oraz skręcenie nogi na Pilsku przez Kamila. Udało się nam nawet wyjechać za przysłowiową miedzę i zerknąć, co mają ciekawego do zaoferowania nasi sąsiedzi. Jakby tego było mało, udało się nam odwiedzić nowe pola namiotowe położone zaraz przy najciekawszych szlakach gór Czeskiej Szwajcarii czy Karkonoskiego Parku Narodowego po stronie czeskiej.

Zmiany, zmiany, zmiany

Nastąpiło też trochę zmian – nazwijmy to technicznych. Nasza strona została odświeżona, serwis został przeniesiony na płatny hosting, gdyż stary nie dotrzymywał nam kroku. Obsługę domeny też przenieśliśmy do profesjonalistów. Jakość naszych zdjęć również ulegnie poprawie – w naszej stajni pojawił się nowy obiektyw, który mamy nadzieję przeniesie nasze zdjęcia poziom wyżej.

Jak zapewne się domyślacie, wszystkie te kwoty zebrane do przysłowiowej kupy tworzą konkretną kwotę. Do tego dochodzą koszty samej podróży, jak wiecie, wszędzie tak naprawdę mamy daleko. Pamiętać jeszcze trzeba o kosztach podstawowego sprzętu, który dba o nasze i dzieci bezpieczeństwo oraz spokojny sen. Dzieciaki rosną jak na drożdżach i czasami mamy problem, by nadążyć z wymianą dla nich podstawowych ubrań wyprawowych. Wszystko to powoduje, że zwracamy się do Was o wsparcie naszej idei, filozofii czy wręcz pomysłu na życie – zarejestrowaliśmy się na Patronite. Teraz jeśli masz taką ochotę i bliskie jest Tobie to, co robimy, lubisz z nami podróżować z perspektywy swojego monitora czy komórki, to możesz nam udzielić wymiernego wsparcia – TU 

Patronite – co to znaczy dla Ciebie

Czy to oznacza, że ktoś, kto nie zdecyduje się na wsparcie, będzie czytelnikiem „gorszego sortu”? Nic z tych rzeczy!!! Myśląc o nagrodach, a właściwie o formie podziękowania, myśleliśmy o dodatkowej formie podziękowania za Waszą pomoc. Formie przysłowiowej wisienki na torcie czy papierosa „po”. Czy brak Waszego wsparcia oznacza zamknięcie naszego bloga i porzucenia naszej filozofii życia? Oczywiście, że nie! Będziemy pisać, podróżować, dzielić się naszymi emocjami z Wami tak długo i często, jak tylko będzie to możliwe.

Na koniec tego wywodu trochę konkretów. Aby móc udzielić nam swojego wsparcia, musicie zalogować się w serwisie Patronite, jako PATRON – czy to oficjalnymi danymi czy anonimowymi, zależy tylko od Was. Cała instrukcja krok po kroku została przygotowana przez serwis i znajduje się pod tym linkiem – Jak zostać Patronem. Po zalogowaniu zostaje Wam tylko wybrać formę wsparcia, poznając nasze zdefiniowane w systemie cele i progi.

Pamiętajcie! W każdej chwili możecie się wycofać z formy wsparcia. Tu nie ma lojalek czy umowy długoterminowej. Ty decydujesz o Wszystkim.

Patronite – zostań naszym Patronem
5 (100%) 1 vote


Share the joy
  • 34
  •  
  •  
  •