Leśne mini ZOO w Bieszczadach 1 komentarz

Leśne mini ZOO w Bieszczadach

Share the joy
  • 16
  •  
  •  

Leśne mini ZOO w Bieszczadach

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że dzieciaki uwielbiają zwierzaki. W przeciwieństwie do wyjścia na szlak czy na spacer, kiedy mogą stawiać lekki opór przed ruszeniem się, na hasło ZOO pojawia się w dzieciach tajemna siła, która pozwala biegać im od wybiegu do wybiegu jedynie z przerwą na coś do picia. Jak jeszcze jest to leśne mini ZOO w Lisznej, w którym można karmić i dotykać zwierzęta, to radości nie ma końca. Gdzie takie ZOO znaleźć? Jadąc z dziećmi w góry, warto obrać za kierunek Bieszczady.

Leśne mini ZOO

Leśne mini ZOO w Bieszczadach

W Bieszczadach oprócz górskich szlaków możemy znaleźć również inne atrakcje pozwalające odpocząć od wędrówki. Jadąc z dziećmi w góry, musimy pamiętać o tym, że potrzebują one czasem odmiany. Dobrym urozmaiceniem górskich wędrówek może okazać się odwiedzenie nietypowego leśnego mini zoo. Podczas naszej podróży z dziećmi w góry, między zdobywaniem Chatki Puchatka a Wielką Rawką, odwiedziliśmy właśnie takie leśne mini zoo położone w Lisznej koło Cisnej – Leśny Zwierzyniec – Bieszczadzkie mini ZOO.

Leśne mini ZOO w Bieszczadach

Leśne ZOO

Mini ZOO w Lisznej od środka

Leśne mini ZOO w Bieszczadach, to miejsce, gdzie dzieciaki mogą być całkiem blisko zwierząt – są tu jelenie, daniele, dziki, jenoty, gęsi bernikle, kaczki krzyżówki, kaczki szmaragdowe, kaczki czubate i wiele innych zwierzaków, które można podglądać czy wręcz potknąć się o nie podczas zwiedzania. Nie lada atrakcję leśnego zwierzyńca stanowi możliwość karmienia zwierząt. Przy samym wejściu do ZOO można zakupić specjalną karmę. Dzięki temu zwierzaki chętniej podchodzą do ogrodzenia i często dają się pogłaskać. Kto z Was głaskał kiedyś daniela czy dotykał jego poroża? Tu jest to możliwe.

Mini ZOO

Leśne mini ZOO w Bieszczadach

Jadąc z dziećmi w góry, dobrze jest przewidzieć i zaplanować dodatkowe atrakcje. Myślę, że wszędzie znajdziecie coś ciekawego dla swoich pociech. Czy to kopalnia Złota w Złotym Stoku czy choćby huta szkła Julia położona w Karkonoszach. W Bieszczadach mamy co najmniej kilka atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu Waszym dzieciom. Na takiej liście znajduje się właśnie Leśne mini ZOO w Lisznej.

Leśny zwierzyniec w lisznej

ZOO w Bieszczadach

Strona internetowa Bieszczadzkiego mini ZOO w Lisznej nie działa od pewnego czasu. Ale bez obaw. Działa ich profil na FB i z pewnością znajdziecie tam wszelkie informacje, aby dobrze zaplanować swój pobyt. Z naszej strony, to miejsce zasługuje na pełną rekomendację. Mamy nadzieje, że i wam przypadnie do gustu, a zwłaszcza waszym pociechom.

Leśne mini ZOO w Bieszczadach

Mini Zoo w Bieszczadach


Share the joy
  • 16
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Leśne mini ZOO w Bieszczadach