Kraśnik – D.D.D.D EDC


Share the joy
  •  
  •  
  •  

Dyskretna Dywizja Dobrych Duchów

Kolejna akcja D.D.D.D EDC za nami. Tym razem byliśmy w Kraśniku na zaproszenie jednego z opiekunów. Przygotowania przebiegały zdecydowanie sprawniej niż, to miało miejsce ostatnim razem. W podróż do Kraśnika wybrałem się całą rodziną. Chciałem pokazać im, że moje hobby to nie tylko błąkanie się po lesie czy poszukiwanie nowych zabawek.

Konrad Busza

Zajęcia z Buszmenem

Ekipa została zasilona przez nowe osoby, a co za tym idzie pojawiły się nowe konkurencje dla dzieci. Między innymi Konrad z gotowynajutro.pl przyjechał ze swoimi zabawkami ASG – co stanowiło dużą atrakcję dla dzieci. Trzon Duchów stawił się oczywiście w pełnym składnie. Tatko i Konrad z bushcraftczlowiekzbuszu.blogspot.com, Marek i Michał z Ekwipunek Dźwigany Codziennie, Wojtek z wanderrer.wordpress.com. Nie mogło również zabraknąć człowieka legendy czyli JOJA i Adriana z rodziną. Nowych twarzy nawet nie zdołałem zapamiętać z imienia, za co z góry ich przepraszam. Mam nadzieje, że po kolejnych imprezach nie będę miał już z tym problemu.

Jojo

Zajęcia linowe z Jojem

Dzięki Wam, udało się nam zebrać trzy samochody pełne prezentów dla dzieciaków. Wasza hojność przerosła nasze oczekiwania. Za całą pomoc bardzo Wam wszystkim dziękujemy.

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc z naszakgp

Nie będę się rozpisywał co i jak się działo wydaje mi się, że zdjęcia najlepiej oddają klimat tej imprezy, a uśmiech dzieci pokazuje, że było warto.

Budowa schronienia z EDC

Reszta zdjęć na koncie pod tym linkiem GOOGLE +

 


Share the joy
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *