A Adi powiedział… Wydawnictwo Poznańskie


Share the joy
  • 9
  •  
  •  

A Adi powiedział… Jak przetrwać w podmiejskim buszu

„Każda wielka przygoda ma swój mały początek – tak mały, jak podmiejska działka lub łąka za płotem domu. Do jej przeżycia nie potrzeba specjalistycznego sprzętu, grubego portfela, czy dostępu do internetu. Wystarczy odrobina chęci, ciekawość świata i wyobraźnia.

Autor: Magda Bloch

A Adi powiedział – Wydawnictwo Poznańskie

A Adi powiedział… to poradnik, który łączy w sobie proste, ale wciągające wyzwania z zakresu bushcraftu (czyli eksplorowania okolicznych krzaków, zarośli i terenów zielonych), ciekawe porady oparte na praktyce oraz nieskomplikowane podejście do otaczającej nas przyrody. Niektóre z wyzwań tu opisanych, takie jak rozpalanie ogniska, posługiwanie się ostrymi narzędziami, jedzenie dziko rosnących roślin, czy wędrowanie i biwakowanie w nieznanym terenie, mogą wydawać się nieco ryzykowne, ale tylko wtedy, jeśli nie są robione zgodnie z pewnymi regułami.”

Nasz Patronat !

Jesteście zaciekawieni ? My byliśmy bardzo. Jesteśmy dumni, że mogliśmy objąć tę książkę naszym patronatem. To piękne wyróżnienie, ale i zobowiązanie jakie nam postawiło Wydawnictwo Poznańskie. Na naszym rynku wydawniczym jest dość niewiele tego typu literatury,więc tym bardziej cieszymy się, że możemy mieć swój mały wkład w propagowaniu i krzewieniu książek dla małych odkrywców.

A Adi powiedział…

Czym jest powyższa pozycja książkowa ? To swoisty poradnik dla małych i trochę większych odkrywców, zaczynających swoją przygodę z bushcraftem i światem znajdującym się z dala od placu zabaw. Pamiętacie naszą młodość ? Zabawy w krzakach, czy na trzepakach do wieczora. Odkrywanie otaczającego nas świata. Obecnie dzieci pochłonięte są światem cyfrowym i pełnym nowych technologii. Spędzają dużo czasu wolnego przed komputerami, tabletem lub telefonem. Jeśli więc nie chcecie, aby świat cyfrowy pochłonął wasze dzieci bez końca, to książka „A Adi powiedział…” jest dla Was.

Czas coś ugotować

Autorka Magda Bloch kieruje ten przewodnik nie tylko do dzieci. To książka skierowana również do rodziców, którzy szukają alternatywy dla pilota TV. Pamiętajcie tu nie ma ograniczeń. Nie szukajcie wymówek. Do wyzwań postawionych w książce nie jest potrzebny specjalistyczny sprzęt – wystarczy tylko pomysł i motywacja. Wyjdźcie z domu do pobliskiego lasu, a zobaczycie jak przyroda wciąga. Nie obejrzycie się, a za chwilę spędzicie swoją pierwszą noc w hamaku na łonie natury.


Share the joy
  • 9
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *